strona główna poprzedni powrót do listy następny

Stadnina Koni i Jeździecki Klub Sportowy "Belfegor"

właściciel:mgr inż. Bogdan Jarząbek
adres:54-135 WROCŁAW, ul. Stabłowicka 137 b
woj. dolnośląskie
telefon/fax:(0,607) 82-89-84
e-mail:jks.belfegor@wp.pl oraz sk.belfegor@wp.pl
strona WWW:web.pertus.com.pl/~konie
dojazd:Do klubu można dojechać autobusami miejskimi 103 i 403 z Placu 1 Maja. Dojazd trwa ok. 30 min. Wysiadamy na przystanku Stabłowicka/WEL-TEX. Można również dojechać pociągiem, wysiadamy na stacji Wrocław Pracze. Zarówno ze stacji jak i z przystanku do klubu mamy ok. 150 m.
do dyspozycji gości: • 16 koni i 4 kuce
• otwarta ujeżdżalnia
• jazdy w teren
oraz: • sportowy trening koni
• sportowy trening jeźdźców
uwagi:Jeździecki klub sportowy "Belfegor" oferuje jazdy dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Jazdy prowadzone są w terenie i na ujeżdżalni - w zależności od państwa preferencji. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą instruktorską, dobrze przygotowanymi wierzchowcami oraz pięknym i przygotowanym terenem. Organizujemy również wszelkie imprezy o charakterze jeździeckim: cross, ujeżdżenie, skoki, hubertusy itp.
Sezon jeździecki rozpoczynamy w kwietniu Memoriałem Kariny Dolińskiej, a kończymy w listopadzie Mistrzostwami o Puchar Prezesa Jeździeckiego Klubu Sportowego "Belfegor". W okresie zimowym organizujemy kuligi,
a w pozostałych miesiącach przejażdzki bryczką. W miesiącu lipcu i sierpniu organizujemy obozy, kolonie i wczasy z jazdą konną w malowniczo położonej miejscowości Brenno, nad jeziorem Białym (Przemęcki Park Krajobrazowy). Organizujemy również powrotny rajd konny Brenno-Wrocław.